loader

You are here

https://www.topuniversities.com/sites/default/files/events/lead-bg-images/proof_v3_25620.jpg
QS World Grad School Tour

Ankara

Dünyanın lider yurtdışı lisansüstü eğitim etkinlikleri dizisi olan QS World Grad School Tour Ankara HiltonSA otelinde ABD ve Avrupa’nın en gözde üniversitelerini ziyaretçiler ile buluşturuyor. 
 
Etkinlikte okul yetkilileri ile yüz yüze tanışacak, yurtdışında lisansüstü eğitim hakkında tüm merak ettiğiniz soruları onlara direkt yöneltebileceksiniz. Kabul koşulları, master programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, IELTS ve TOEFL sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz. Ziyaretçiler arasından şanslı bir kişi ipad mini sahibi olacak.
 

Neden katılmalısınız?

Özel burs imkanları

Toplamda 7 milyon ABD doları değerinde QS, Pepperdine University, Manchester, University of Warwick, EMLYON, IE  ve daha nice partner kuruluşlarının, fuar ziyaretçilerine özel sunduğu burslar için başvurun.

Scholarships

Yüz yüze karşılıklı iletişim

Prestijli üniversitelerin kabul direktörleri ile yüz yüze tanışın.

Face-to-face

Seminer ve Bilgi oturumları

Toplantı öncesi, prestijli üniversite yetkililerinin yeralacağı başvuru sürecini anlama konulu seminerde yerinizi alın.

Seminars

Sıkça Sorulan Sorular

1- Önceden kayıt yaptırmalı mıyım?
Giriş ve gün içindeki seminerlere katılım ücretsizdir. Yerinizi garantilemek için önceden online kayıt yaptırmanızı ve onay çıktısını yanınızda getirmenizi öneririz, Böylelikle beklemek ve kayıt formu doldurmak zorunda kalmayacaksınız.
2- Ziyaret edebileceğim en uygun zaman nedir?
Gün içinde önde gelen üniversitelerin yer alacağı bilgi oturumları ve sunumlar gerçekleşecektir. Katılmak isteğiniz oturumları ve okul sunumlarını belirlemenizi ve sınırlı sayıda yer olduğu için erken gelmenizi öneririz. Eğer geç kalırsanız üzülmeyin, saat 18:00’e kadar okullarla görüşmek için vaktiniz olacak.
3- Nasıl hazırlanmalıyım?
Eğitim almayı arzu ettiğiniz bölüm hakkında araştırma yapın, nerede okumak istediğinize karar verin. Görüşmek istediğiniz katılımcı okulları ve sormak istediğiniz soruları belirleyin. Unutmayın hazırlıklı olmanız okul yetkilileri üzerinde olumlu bir etki yaratmanıza yardımcı olacaktır.