loader

You are here

https://www.topuniversities.com/sites/default/files/events/lead-bg-images/proof_v3_25913.jpg
QS World Grad School Tour

Istanbul

22 Şubat 2020, Cumartesi
12:00 - 14:30
Digital Event
Hemen Ücretsiz Kaydol
Dünyanın lider yurtdışı lisansüstü eğitim etkinliği olan QS World Grad School Tour İstanbul,

EAE-Escuela de Administracion & Empresas, ESMT, George Washington University, Les Roches and Glion, Hult International Business School, IÉSEG School of Management, IE Business School, INSEAD, LUISS Guido Carli,NYU – Tandon School of Engineering, Politecnico di Milano, di Milano, Graduate School of Business, SOAS University of London, SMU - Lyle School of Engineering, Tias Business School, Toulouse Business School, Bocconi University de Barcelona, Universitat Autonoma de Barcelona, SUNY - Buffalo - School of Engineering, University of Kent, University Of Southern California, York University ...gibi dünyanın en gözde üniversitelerini siz ziyaretçileri ile buluşturuyor.

 
A'dan Z'ye tüm bölüm ve programlarınların yer alacağı etkinlikte, okul yetkilileri ile yüz yüze tanışacak, yurtdışında lisansüstü eğitim hakkında merak ettiğiniz tüm soruları onlara direkt olarak yöneltebileceksiniz. Kabul koşulları, yüksek lisans ve doktora programları, burs imkanları (7 Milyon), kariyer fırsatları, vize, IELTS ve GMAT sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz. 
 

Neden katılmalısınız?

Özel burs imkanları

Ziyaretçilere özel toplamda 7 milyon ABD doları değerinde burslara başvurun.
Scholarships

Prestijli Üniversiteler

Sıralamalarda önde gelen üniversitelerin kayıt yetkilileri ile yüz yüze görüşme imkanı yakalayın.
Face-to-face

Seminer ve sunumlar

Okul sunumları, master programı seçiminiz için ipuçları ve GMAT sınavını anlama konulu seminerlere katılın.
Seminars

Tüm Master Programları

A'dan Z'ye tüm Master programlarını tek bir çatı altında keşfedin.
Meetings

Beats Pill+ taşınabilir hoparlör hediye

Etkinlikte gerçeleşecek çekilişimizde yerinizi alın ve Beats Pill+ kazanan şanslı 1 kişi siz olun!
Offers

Ücretsiz eğitim rehberi

İlk 100 ziyaretçinin içinde yerinizi alın ve ücretsiz QS Top Grad School Guide sahibi olun.
Guide

Etkinlik Programı

13:25 - 14:10

Learn from top schools: Engage in interactive presentations with school admissions officers and alumni

14:15 - 15:00

Q&A Panel - admissions and scholarship advice provided by admission officers of top schools sharing tips about applying to and financing a Postgraduate degree

15:00

Etkinlik Başlangıcı

15:05 - 18:00

Attend multiple seminars covering everything you need to start your postgraduate studies. Sessions may include: CV clinics, free headshots, Information on Scholarships and funding, Test preparation.

17:30

Etkinlik Kapanışı

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden kayıt yaptırmalı mıyım?
Etkinliğe giriş ve gün içindeki seminerlere katılım ücretsizdir. Yerinizi garantilemek için önceden online kayıt yaptırmanızı ve onay çıktısını yanınızda getirmenizi öneririz, Böylelikle fuar günü beklemek ve kayıt formu doldurmak zorunda kalmayacaksınız.
Etkinliği ziyaret edebileceğim en uygun zaman nedir?
Gün içinde önde gelen üniversitelerin yer alacağı bilgi oturumları ve sunumlar gerçekleşecektir. Katılmak isteğiniz oturumları ve okul sunumlarını belirlemenizi ve sınırlı sayıda yer olduğu için erken gelmenizi öneririz. Eğer geç kalırsanız üzülmeyin, saat 18:00’e kadar okullarla görüşmek için vaktiniz olacak.
Nasıl hazırlanmalıyım?
Etkinlikten önce, okumayı arzu ettiğiniz bölüm hakkında araştırma yapın, nerede okumak istediğinize karar verin. Görüşmek istediğiniz katılımcı okulları ve sormak istediğiniz soruları belirleyin. Unutmayın hazırlıklı olmanız okul yetkilileri üzerinde olumlu bir etki yaratmanıza yardımcı olacaktır.